Oświadczenie Covid-19

Drodzy tancerze,

Mieliśmy długą i trudną rozmowę, czy w tym roku należy organizować wydarzenie, czy zrezygnować. Zdecydowaliśmy się na organizację festiwalu z uwzględnieniem wszystkich zaleceń i regulacji rządowych. Oznacza to, że festiwal może się nie odbyć, jeśli wspomniane regulacje na to nie pozwolą. W takim przypadku zwrócimy Wam pieniądze (za wyjątkiem kosztów bankowych, ok. 1 PLN dla przelewów krajowych i 1 EUR dla przelewów zagranicznych). Uczestnicy mają również możliwość zwrotu biletów do 31.08.2020 z zachowaniem prawa do zwrotu pieniędzy.

Zgodnie z obecnymi przepisami dotyczącymi pandemii w Polsce podjęliśmy następujące decyzje:

– przenieśliśmy festiwal do Warszawy, aby zapewnić lepsze warunki sanitarne (toalety, prysznice, osobne zakwaterowanie),
– ograniczyliśmy liczbę uczestników do 150 osób i nie sprzedamy więcej wejściówek,
– festiwal odbywać się będzie na świeżym powietrzu, chociaż w centrum Warszawy,
– w wielu miejscach punktach na festiwalu będą dostępne środki do dezynfekcji,
– na terenie festiwalu będzie obecny pracownik medyczny,
– festiwal będzie objęty ubezpieczeniem.

Będziemy również przestrzegać wszystkich dodatkowych i uzupełniających przepisów obowiązujących w trakcie festiwalu. Może się to wiązać z tańczeniem ze stałym partnerem lub obowiązkiem tańca w maseczkach (z zakrytymi ustami i nosem). Wszelkie szczegółowe regulacje i informacje z tym związane ogłosimy bliżej terminu festiwalu.

W razie wszelkich pytań, wątpliwości czy sugestii odnośnie do sytuacji pandemicznej jesteśmy do waszej dyspozycji. Zapewniamy, że każde pytanie czy sugestię potraktujemy poważnie i z wszelką starannością.

Bądźcie zdrowi i szczęśliwi!
Organizatorzy Numinosum Festival