Warsztaty » AcroYoga (Polska)

Prowadzący: Michał Maciaszek

Na tegorocznym Numinosum Festival chcielibyśmy zaproponować Wam również ogólnorozwojowe warsztaty ruchowe. AcroYoga jest doskonałą formą relaksu po przetańczonej nocy, a także uruchomi te mięśnie, które w tańcu są nieco zaniedbywane. W połączeniu z elementami masażu tajskiego sprawi, że po warsztatach będziecie jak nowo narodzeni.

AcroYoga to nowatorska forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier a także nauką wzajemnego zaufania. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego. Zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha.

Najbardziej niezwykły w AcroYodze jest kontakt z drugą osobą i budowanie z nią silnej relacji – podczas praktyki nie tylko doświadczamy wyjątkowej bliskości, ale także uczymy się wzajemnego zaufania. Ćwiczenie AcroYogi wyzwala pozytywne emocje, otwiera nasze serca i umysły na innych, jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje. Poza tym doskonale wzmacnia ciało, w szczególności mięśnie utrzymujące prawidłową postawę, działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na fizyczne uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa.

Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą. Ale na warsztacie znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki.

Trenujemy boso, w sportowym stroju (najlepiej nie śliskim!) na macie do jogi.

UWAGA – najlepiej przyjść z własną matą do jogi! Na warsztacie będziemy mieli kilka rezerwowych mat, ale może nie wystarczyć dla wszystkich.

Szczegóły:

AcroYoga na facebooku