Warsztaty » Trzy kroki do perfekcji

Prowadzący: Augustas Černiauskas

Taniec to doskonały sposób na odzyskanie energii i odprężenie umysłu: możesz być zmęczony codzienną pracą lub nawet całkowicie pozbawiony sił, ale kiedy zaczynasz tańczyć, czujesz energię przepływającą przez Ciebie i do Ciebie – odradzasz się! Kiedy mówimy o tańcu, najczęściej wymieniamy tylko nazwy i style, ale nie elementy czy techniki. Kiedy tańczę, myślę o czymś innym, dlatego chętnie podzielę się z Tobą swoimi przemyśleniami.

Ten warsztat będzie dotyczył trzech rzeczy, które moim zdaniem są najważniejsze w tańcu – trzech rzeczy, które pozwolą Ci improwizować i zatańczyć każdy taniec. Te trzy rzeczy zachowam w tajemnicy, ujawnienie ich wcześniej wyeliminowałoby element zaskoczenia. Mam nadzieję, że przyjdziesz na ten warsztat i zdobędziesz wiedzę o tańcu z innej perspektywy.

O mnie:
Jestem tancerzem z wiedzą na temat różnych stylów tanecznych. Tańczę od 7 lat. W tym wspaniałym czasie udało mi się zdobyć doświadczenie płynące od wielu różnych nauczycieli tańca na całym starym kontynencie, a także zdobyć II miejsce w konkursie walca, III miejsce w konkursie polki i odwiedzić sporą część europejskich festiwali balfolkowych. Uczę tańczyć od 2017 roku, prowadziłem już warsztaty na Litwie, w Portugalii i na Łotwie.